Ana içeriğe atla

İlkelerimiz

  • Etik Kurallara Uyum: Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken ve çalışma arkadaşlarımızı seçerken Üniversitemizin belirlediği Etik Kurallar’a uyarak; adil, dürüst, hesap verebilir, yasalara uygun ve fırsat eşitliğinden yana bir çalışma düzeni sağlamaya çalışıyoruz.
  • Süreçlerde Açıklık Politikası: Tüm paydaşlarımızın teknoloji transfer süreçlerine yönelik bilgi seviyesinin artmasının ülkemizin refahı, bilimsel ve ekonomik gelişme açısından önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle teknoloji transfer süreçleriyle ilgili ürettiğimiz her türlü yönerge, prosedür ve iş akışlarını kamuya açık ortamda yayınlıyoruz.
  • Gizlilik Politikası: İşbirliği yaptığımız kurum içi ve kurum dışı tüm aktörlerin kişisel verilerini ve “gizli” olarak nitelendirdikleri her türlü bilgiyi KVKK uyarınca ve ISO 27001 sertifikamız kapsamında güvenli bir şekilde yönetiyoruz.
  • Çözüm Odaklılık: Kaynakları etkin şekilde kullanarak diğer ilkelerimizden feragat etmeden her türlü soruna etkili ve verimli çözüm(ler) sunmayı hedefliyoruz.
  • Sürekli Öğrenme ve Yenilenme Politikası: Etkileşimde olduğumuz ulusal ve uluslararası ekosistemdeki yenilikleri takip ederek ve iç-dış deneyimlerden öğrenerek kendimizi sürekli güncel tutmaya, süreçlerimizi yaratıcı ve değer odaklı bir bakış açısıyla iyileştirmeye çalışıyoruz.